Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu: “Başkan Böcek’in durumu geçen günlere göre daha iyiye gidiyor."

COVİD-19 NEDENİYLE ÖZEL BİR HASTANEDE TEDAVİ GÖREN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ VEREN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MEHMET HACIARİFOĞLU, “DURUMU GEÇEN GÜNLERE GÖRE DAHA İYİYE GİDİYOR. BİRAZ DAHA SÜREÇ LAZIM. DOKTORLAR ACELE ETMEMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR” DEDİ.

ANTALYA 11.09.2020, 15:55
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu:   “Başkan Böcek’in durumu geçen günlere göre daha iyiye gidiyor."

Covid-19 nedeniyle özel bir hastanede tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumu hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu, “Durumu geçen günlere göre daha iyiye gidiyor. Biraz daha süreç lazım. Doktorlar acele etmememiz gerektiğini söylüyor” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı devam meclis toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu başkanlığında yapıldı. Muhittin Böcek’in sağlık durumu hakkında bilgi veren Hacıarifoğlu, “Vali beyle bir ziyaret yaptık. Bütün yoğun bakım doktorları, diğer AÜ’den hocalarımız, AÜ Rektörü Özlenen Özkan’da vardı. Geniş bir bilgi aldık. Durumu geçen günlere göre daha iyiye gidiyor. Biraz daha süreç lazım. Doktorlar acele etmememiz gerektiğini söylüyor. Bunun da bilgisini vermek istedim” dedi.

Parti grup sözcüleri de Muhittin Böcek’e geçmiş olsun dileklerini sundu. Gündemde yer alan 30 maddede oy çokluğuyla kabul edildi.

Yorumlar (0)
18°
açık
Namaz Vakti 29 Eylül 2020
İmsak 05:13
Güneş 06:33
Öğle 12:43
İkindi 16:05
Akşam 18:43
Yatsı 19:57
Günün Karikatürü Tümü