Karaman BAL 6. Grupta..
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de Karaman'ı Temsil edecek Karaman Belediyespor 6. grupta yer alacak.
2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig grupları bellii oldu. 80 ilden 151 takımın katılacağı BAL'da 8 grup 14 takımdan, 3 grup ise 13 takımdan oluştu.
Gruplarını birinci sırada tamamlayan on bir ekibin karşılaşacağı Play-Off müsabakalarının ardından, dokuz takım TFF 3. Lig'e çıkmaya hak kazanacak. 22-23 Eylül 2018 tarihlerinde başlayacak 2018-2019 Spor Toto Bal müsabakaları fikstür çekimi ise Eylül ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek.
Karaman Belediyespor BAL 6. grupta Ankara'dan 4 takım, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Afyon, Kırşehir ve Konya'dan 3 takımla mücadele edecek. Geçen yıl Antalya takımlarının olduğu grupta mücadele eden Temsilcimizin bu sene Ankara grubuna kaydırılmasının ardından "Ölüm Grubu" şeklinde adlandırılan grupta zorlu mücadelelere çıkacağı belirtildi.
2018-2019 SPOR TOTO BAL GRUPLANDIRILMASI
SIRA |
1.GRUP |
SIRA |
2.GRUP |
SIRA |
3.GRUP |
SIRA |
4.GRUP |
|||
1 |
BİNGÖL |
1 |
SİVAS |
1 |
GİRESUN |
1 |
KARABÜK |
|||
2 |
BİNGÖL |
2 |
ERZİNCAN |
2 |
GİRESUN |
2 |
KASTAMONU |
|||
3 |
MUŞ |
3 |
TUNCELİ |
3 |
G.HANE |
3 |
ÇANKIRI |
|||
4 |
AĞRI |
4 |
ELAZIĞ |
4 |
TRABZON |
4 |
SİNOP |
|||
5 |
AĞRI |
5 |
MALATYA |
5 |
TRABZON |
5 |
SAMSUN |
|||
6 |
DİYARBAKIR |
6 |
MALATYA |
6 |
TRABZON |
6 |
SAMSUN |
|||
7 |
DİYARBAKIR |
7 |
K.MARAŞ |
7 |
BAYBURT |
7 |
SAMSUN |
|||
8 |
BATMAN |
8 |
K.MARAŞ |
8 |
RİZE |
8 |
ÇORUM |
|||
9 |
SİİRT |
9 |
ADIYAMAN |
9 |
RİZE |
9 |
AMASYA |
|||
10 |
BİTLİS |
10 |
G.ANTEP |
10 |
ARTVİN |
10 |
ORDU |
|||
11 |
VAN |
11 |
G.ANTEP |
11 |
ARDAHAN |
11 |
ORDU |
|||
12 |
HAKKARİ |
12 |
KİLİS |
12 |
KARS |
12 |
TOKAT |
|||
13 |
ŞIRNAK |
13 |
Ş.URFA |
13 |
IĞDIR |
13 |
YOZGAT |
|||
14 |
MARDİN |
14 |
Ş.URFA |
14 |
ERZURUM |
SIRA |
5.GRUP |
SIRA |
6.GRUP |
SIRA |
7.GRUP |
SIRA |
8.GRUP |
|||
1 |
NEVŞEHİR |
1 |
BOLU |
1 |
AYDIN |
1 |
İZMİR |
|||
2 |
AKSARAY |
2 |
ANKARA |
2 |
AYDIN |
2 |
İZMİR |
|||
3 |
NİĞDE |
3 |
ANKARA |
3 |
AYDIN |
3 |
İZMİR |
|||
4 |
KAYSERİ |
4 |
ANKARA |
4 |
AYDIN |
4 |
YALOVA |
|||
5 |
ADANA |
5 |
ANKARA |
5 |
DENİZLİ |
5 |
YALOVA |
|||
6 |
ADANA |
6 |
ESKİŞEHİR |
6 |
DENİZLİ |
6 |
BURSA |
|||
7 |
ADANA |
7 |
KIRIKKALE |
7 |
DENİZLİ |
7 |
BURSA |
|||
8 |
OSMANİYE |
8 |
AFYON |
8 |
ISPARTA |
8 |
BURSA |
|||
9 |
HATAY |
9 |
KIRŞEHİR |
9 |
BURDUR |
9 |
BALIKESİR |
|||
10 |
HATAY |
10 |
KONYA |
10 |
MUĞLA |
10 |
BALIKESİR |
|||
11 |
HATAY |
11 |
KONYA |
11 |
MUĞLA |
11 |
MANİSA |
|||
12 |
MERSİN |
12 |
KONYA |
12 |
ANTALYA |
12 |
MANİSA |
|||
13 |
MERSİN |
13 |
KARAMAN |
13 |
ANTALYA |
13 |
MANİSA |
|||
14 |
MERSİN |
14 |
ANTALYA |
SIRA |
9.GRUP |
SIRA |
10.GRUP |
SIRA |
11.GRUP |
||
1 |
İSTANBUL |
1 |
İSTANBUL |
1 |
İSTANBUL |
||
2 |
İSTANBUL |
2 |
İSTANBUL |
2 |
İSTANBUL |
||
3 |
İSTANBUL |
3 |
İSTANBUL |
3 |
İSTANBUL |
||
4 |
İSTANBUL |
4 |
İSTANBUL |
4 |
İSTANBUL |
||
5 |
İZMİR |
5 |
BURSA |
5 |
KIRKLARELİ |
||
6 |
İZMİR |
6 |
BURSA |
6 |
KIRKLARELİ |
||
7 |
KOCAELİ |
7 |
SAKARYA |
7 |
TEKİRDAĞ |
||
8 |
KOCAELİ |
8 |
SAKARYA |
8 |
TEKİRDAĞ |
||
9 |
KOCAELİ |
9 |
SAKARYA |
9 |
TEKİRDAĞ |
||
10 |
KOCAELİ |
10 |
DÜZCE |
10 |
EDİRNE |
||
11 |
KÜTAHYA |
11 |
DÜZCE |
11 |
EDİRNE |
||
12 |
KÜTAHYA |
12 |
ZONGULDAK |
12 |
ÇANAKKALE |
||
13 |
KÜTAHYA |
13 |
ZONGULDAK |
13 |
ÇANAKKALE |
||
14 |
BİLECİK |
14 |
BARTIN |
14 |
ÇANAKKALE |
İmsak | 05:25 | ||
Güneş | 06:45 | ||
Öğle | 13:00 | ||
İkindi | 16:25 | ||
Akşam | 19:05 | ||
Yatsı | 20:20 |
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|
Takımlar | O | P |
---|